Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Sońsk

Sońsk: kurtki dla maluchów zbierały… maluchy!

20.12.2013, Pomoc odzieżowa

„Gdy puka zima, otwórzmy serca!” – pod takim hasłem od listopada w całej Polsce filie Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zbierały ciepłą odzież dziecięcą. Do akcji włączyła się także filia ChSCh w Sońsku.

– Wzięliśmy udział w akcji po raz pierwszy. Oceniam nasz start bardzo pozytywnie – mówi Janusz Czerniak, kierownik filii ChSCh w Sońsku. – Pozyskaną odzież w większości już rozdaliśmy potrzebującym rodzinom. Dostaliśmy ubrania bardzo dobrej jakości, prawie jak nowe. Bardzo dziękujemy darczyńcom.

Powodzenie akcji udało się osiągnąć także dzięki zaangażowaniu placówek oświatowych. Odzież zbierało przedszkole „Akademia Smerfa” w Ciechanowie, Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Sońsku i Gminne Przedszkole w Gołotczyźnie.

– Dyrekcja zarówno szkoły jak i przedszkoli bardzo chętnie przystała na naszą propozycję prowadzenia zbiórki odzieży na terenie placówek. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie – podkreśla Janusz Czerniak.

Ideą „Kurtki dla malucha” jest pomoc potrzebującym rodzinom z dziećmi w okresie zimowym. Odzież przekazana przez ludzi dobrej woli – kurtki, swetry, czapki, a także buty i inne ubrania – trafia do najbardziej potrzebujących dzieci z danego miasta i okolic.

Czytaj więcej o pomocy odzieżowej.

Znajdź nas na facebooku.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 104 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
Filia Sońsk
ul. Burkaty 40
06-430 Sońsk

Nr konta bankowego:
64 2030 0045 1110 0000 0275 8700

Kierownik: Janusz Czerniak
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 536 834 553

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij