Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Sońsk

Sońsk: podarunki na Nowy Rok

29.12.2011, Noworoczny Upominek

Filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Sońsku przy współpracy z Gimnazjum nr 1 i Szkołą Podstawową w Gąsocinie zorganizowała akcję Noworoczny Upominek.

Celem Noworocznegu Upominku jest dotrzeć z podarunkami do dzieci z potrzebujących rodzin właśnie wtedy, kiedy najbardziej na nie czekają. Niestety rodzice nie zawsze są w stanie im je zapewnić.

19 grudnia uśmiech pojawił się na twarzach 67 milusińskich. Podczas spotkania zorganizowanego w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Sońsk, każde z dzieci wytypowanych przez MOPS było imiennie wzywane, a wolontariusze ChSCh wybierali dla niego paczki przeznaczone dla jego przedziału wiekowego.

– Dzieci, a także rodzice byli bardzo zadowoleni – mówi Janusz Czerniak, kierownik filii ChSCh w Sońsku. – Upominki przygotowała nasza filia oraz Gimnazjum nr 1 i Szkoła Podstawowa w Gąsocinie.

Wcześniej wolontariusze ChSCh z Sońska wzięli również udział w Świątecznej Zbiórce Żywności prowadzonej przez Federację Polskich Banków Żywności. Warto dodać, że w tym roku po raz pierwszy w Sońsku zorganizowano właśnie taką akcję. Przez kilka dni przedstawiciele ChSCh wspomagani przez uczniów z pierwszego gimnazjum zebrali aż 700 kg artykułów spożywczych.
  
Czytaj o projekcie Noworoczny Upominek.

Złóż dar i pomóż dzieciom.

Przekaż 1% dla ChSCh (KRS 0000 220 518).

(aw)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 104 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
Filia Sońsk
ul. Burkaty 40
06-430 Sońsk

Nr konta bankowego:
64 2030 0045 1110 0000 0275 8700

Kierownik: Janusz Czerniak
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 536 834 553

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij